ucbasaktarim.com: Kaliteli Tarım Makinası

Üçmirak Ekincilik, ziraat makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri muhtevain ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine şık olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Yönlü cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde besin üretimi, giyecek ve tahaffuz düzlemını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel ziraat hayata geçirmeye mirladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok değersiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını huzurlayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dilek ve ziraat sektörünün zamanla çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuşdolaşma. Teknoloji ile beraberinde gelişen ziraat makineleri, ziraat aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ziraat makineleri kabil ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Antrparantez sadece ziraat sektörü değil, ülkenin dış satım hacmi de zamanla artmaktadır.

Üçmirak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve ali üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en uz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile dinamik ve ağırlü beşer deposuna sahip olan Üçmirak Ekincilik, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam porte sağlayan Üçmirak Ekincilik; konsantre Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını kalıcı yükseltmektedir. Baki tekâmül ve sıfır suç üretim sistemi, Üçmirak Ekincilik ürünlerinin hem dar içre hem de dar dışında güvenilerek kullanılmasının mirlıca nedenidir. Üçmirak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde demıtlamıştır.

Üçmirak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin şık ve tartılı bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi yerinde ve hakikat bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz kemre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde henüz az efor sarf ederek çok henüz esenlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok henüz esenlıklı kalır ve toprağınızdan henüz çokça meyve ve zerzevat elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması muhtevain kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz verimli bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en heybetli gereksinimlerı olan besin maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve özen edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz verimli meallar elde edebilirsiniz.

Üçmirak Ekincilik olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine haiz olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yeryüzü seviyesinden haiz olmak ve bekleyen bir damperli kamyona ya da berrak bir hendek haksına boşlamak muhtevain geniş olarak kullanılır. üst yükleyici ile beraberinde bir malzemeyi yere itmeden haiz olmak mümkündür. üst yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi yeryüzü seviyesinden haiz olmak muhtevain kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek haksı kabil alanlara boşlamak muhtevain yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli art yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıihtiyarlabilir bir destelantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değanlayıştirilebilir ve birhayli babaşmanla da genletilebilir. Asıl daşenler ekseri hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da eylem ettirilir. Teleskopik yükçülara bakılırsa nispetle ceninisakıt maliyetleri ve çok yönlülükleri de art yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör art yükleyiciler muhtevain yeğleme edilebilecek birhayli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem de kalite olarak üstünlük esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden Üçmirak Ekincilik’ın art yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek veri sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin tahsil ve balyalama anlayışlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu örgülması anlayışlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçmirak Ekincilik olarak Ot Derç Tırmıkları da ziraat makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Askılı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Olta katışık makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme esnasında iş hamuleünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında özen etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği saat hayvanın mazotü ve etinden randıman düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak besleme esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün besinleri yekta seferde alabilir ve henüz uz beslenebilir. Olta karmanın örgülması hayvanın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek henüz uz beslenmesine böylece henüz çokça randıman almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile beraberinde Olta Kompozit Makinaları da Üçmirak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmirak Ekincilik olarak çarelama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabil en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçün) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi örgüsı ensesi kalın ve verimli bir tarımsal üretim muhtevain heybetli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ziraatı muhtevain önemli bir köprü anlayışlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz uz durumlara gelmesi muhtevain tarımsal dış satım noktasında Üçmirak Ekincilik olarak bütün çdüzenışanlamış olurımızın ulamasıyla beraberinde
Üçmirak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve de devamını okumak için: https://ucbasaktarim.com/