Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, vasat ve ortaöğretim eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonrasında Bilkent Üniversitesi Tutum bölümünü dereceyle bitirmiştir. Başkaca Bilkent Üniversitesi İşletme Bilgelik Yönetimi bölümünde de yetişek almıştır. Amerikanın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de yürek eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Sükseları ‘na yeni bir mebdearı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve sosyal günah projeleri alanlarında birgani muvaffakiyetya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Sükseları ‘dan bir diğeri de IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak hizmet yapan ilk Türktür. Dış ilişkiler Duraksızörlüğü’nün birlikte başkaca geçmişte Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü gibi önemli pozisyonlarda hizmet yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Sükseları içre, şuurlu Toyler sosyal günah projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, dinçlerin yetişek ve ekin meydanındaki ihtiyaçlarını mukabillamaya yönelik çalışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde strüktürlandırdığı şuurlu Toyler hareketi ile Üniversite dinçlerinden, ortaokul öğrencilerine derece millet bu strüktürlanmanın içre bulunarak, faydalı aksiyonlerde bulunmuşlardır. Kendisi başkaca, Birleşmiş Milel gibi önemli Uluslararası Kurumlarla da çalışmalar yapmış ve bu alandaki çalışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı kâin bir iş adamıdır ve iş sundurmaında da muvaffakiyetlı bir kariyere sahiptir. Başkaca farklı poz ve organizasyonlarda riyaset pozisyonlarında da enerjik olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal günah ve pediatri meydanındaki çalışmalarını sürat kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, sosyal günah projeleri ve pediatri konusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş sundurmaındaki muvaffakiyetları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanılamanmış biridir. Kendisinin çalışmaları, dinçlerin yetişek ve ekin meydanındaki ihtiyaçlarını mukabillamaya yöneliktir. Ve bu çalışmaların sürdürülmesi dinçlerde örnek teşkil ederek vürutimi tetiklemektedir.